موضوع کریمه، تنها بهانه ای برای اعمال تحریم علیه روسیه است

به گزارش خبرنگاران به نقل از تاس، ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه اظهار داشت که مسئله اوضاع شبه جزیره کریمه ، تنها بهانه ای برای تحریم های ضد روسیه بوده است.

موضوع کریمه، تنها بهانه ای برای اعمال تحریم علیه روسیه است

زاخارووا گفت: در خصوص تحریم های جدید ضد روسیه، ما اعلام کرده ایم که در این مورد اقدام متقابل صورت می گیرد. این انتخاب ما نیست، ما شروع کننده جنگ تحریمی نبودیم، ما همیشه تصور می کردیم که تحریم های یک جانبه غیر قانونی است، اما اقدامات تلافی جویانه صورت خواهد گرفت.

وی افزود: این تئوری که بسیاری از غربی ها اعلام کرده اند که تحریم ها علیه روسیه به خاطر مسئله کریمه اعمال شده است، ما می بینیم که این کاملا نادرست است. با نگاهی به سیاست های تهاجمی آمریکا از جمله اعمال تحریم ها، در برابر ترکیه، چین، ایران و حتی علیه اتحادیه اروپا، می بینیم که آن ها به دنبال یک جنگ تجاری واقعی هستند.

زاخارووا در ادامه گفت: به همین دلیل است که معتقدیم تمام داستانهایی که به دلیل مسئله کریمه راه انداخته اند، دروغ است. برای تحریم، بهانه ای نیاز بوده است و آنها آن را پیدا کردند.

منبع: mehrnews.com
اخبار و مقالات مرتبط با "موضوع کریمه، تنها بهانه ای برای اعمال تحریم علیه روسیه است"

رقابت های کشتی آزاد بازی های آسیایی فردا شروع می گردد و نمایندگان کشورمان بر روی تشک می روند.

سرویس امنیتی و اطلاعاتی وزارت دفاع بلژیک دفتر ویژه ای را برای نظارت بر حملات سایبری چین و روسیه تاسیس می نماید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه امروز یکشنبه در اظهاراتی اعلام کرد: اتهامات واشنگتن علیه مسکو در ماجرای مسمومیت سکریپال (در انگلیس) پوچ و بیهوده است.

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، با فرار سرمایه گسترده از بازارهای در حال ظهور، روبل روسیه تحت فشار قرار گرفت و در پایین‌ترین سطح خود در 2 سال اخیر معامله شد. هرچند با اقدام بانک مرکزی روسیه که خرید ارز خارجی برای ذخایر خود را متوقف کرد، روبل تا حدودی تقویت شد.

به "موضوع کریمه، تنها بهانه ای برای اعمال تحریم علیه روسیه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با موضوع کریمه، تنها بهانه ای برای اعمال تحریم علیه روسیه است

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید